História                                    

Náš vzdelávací inštitút je zameraný najmä na výučbu nemeckého a anglického jazyka. Aktívne sme odučili viac ako 500 súkromných, ako aj firemných klientov. Vyškolili sme nemecky a anglicky hovoriacich lektorov a sprostredkovali sme prácu viacerým našim klientom, či už na Slovensku, alebo v zahraničí. Výučba prebieha spravidla na 3. poschodí v budove Polikliniky sv. Medarda na Špitálskej ul. 13. Vaša návšteva nás vždy poteší!

 

Náš cieľ

Naším cieľom je naučiť Vás angličtinu a nemčinu rýchlo a efektívne, aby ste dokázali bez problémov komunikovať a odbúrali tak jazykové bariéry tam, kde ich pociťujete. Váš cieľ, kam sa chcete posunúť pomocou cudzej reči je vždy aj naším cieľom. Preto pre Vaše želania, túžby a ciele urobíme vždy všetko.

 

Filozofia

Pôsobenie nášho inštitútu sa však nezameriava iba na vyučovanie jazykov. Naším heslom je "pomáhať ľuďom rozumieť" a tak pomáhame ľuďom porozumieť nielen jazykom, ale aj životu, ich prežívaným problémom či životným úskaliam, aby od nás vždy našli správnu cestu svojho ďalšieho smerovania. Preto každého človeka berieme veľmi individuálne a vytvárame si spoločný vzťah záujmu, rešpektu, pomoci a otvorenosti.