História                                    

Náš vzdelávací inštitút je zameraný najmä na výučbu nemeckého a anglického jazyka. Aktívne sme odučili viac ako 400 súkromných, ako aj firemných klientov. Vyškolili sme nemecky a anglicky hovoriacich lektorov a sprostredkovali sme prácu viacerým našim klientom, či už na Slovensku, alebo v zahraničí. Výučba prebieha spravidla na 3. poschodí v budove Stacionáru sv. Medarda na Špitálskej ul. 13. Vaša návšteva nás vždy poteší!

 

Náš cieľ

Naším cieľom je naučiť Vás angličtinu a nemčinu rýchlo a efektívne, aby ste dokázali bez problémov komunikovať a odbúrali tak jazykové bariéry tam, kde ich pociťujete. Váš cieľ, kam sa chcete posunúť pomocou cudzej reči je vždy aj naším cieľom. Preto pre Vaše želania, túžby a ciele urobíme vždy všetko.

 

Filozofia

Našou filozofiou je, aby sa Vaša snaha ovládať nemčinu či angličtinu maximálne zhodnotila. Nepredávame produkty - obohatíme Vás o znalosti! Vďaka znalosti cudzieho jazyka môžete nielen komunikovať v zahraničí ale aj zhodnotiť svoje postavenie na trhu práce. Vaša investícia do nemeckého či anglického jazyka sa Vám určite vyplatí!